|
49 837 грн
|
|
49 837 грн
|
платежі
по 24 919 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 837 грн
|
|
49 837 грн
|
платежі
по 24 919 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 14330.4 БТЕгод |
| Охолодження | 11942 БТЕгод |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.7 кВтгод |
| Додатково | 3D режим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 16 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 29.8 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55 х 80 х 28 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 32 х 92.3 х 21.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 60 |
| Країна виробництва | Китай |