|
50 224 грн
|
|
50 224 грн
|
платежі
по 25 112 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
50 224 грн
|
|
50 224 грн
|
платежі
по 25 112 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 40 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 13990 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 4.25 кВт |
| Додатково | захист від перепадів напруги |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55.3 х 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89.5 x 31.3 x 23.6 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |