|
29 627 грн
|
|
29 627 грн
|
платежі
по 14 814 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 627 грн
|
|
29 627 грн
|
платежі
по 14 814 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 4.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.6 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕгод |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | SelfClean |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 44 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 54 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 29.2 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55.3 х 80 х 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 29 х 86.5 х 20 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |