|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbКондиціонер Mitsubishi Electric Design inverter (MSZEF42VEW MUZEF42VE)b дозволяє здійснювати рівномірний обігрів і охолодження температури в приміщенні до 45 кв.м. Вентилятор SilentMode передбачає Сверхтихий режим роботи, що актуально в спальнях і дитячих кімнатах. Оптимальну швидкість повітряного потоку в режимах нагріву і охолодження створює система жалюзі. Наноплатіновий фільтр моделі набагато ефективніше, ніж катехиновий. Швидкість фільтрації повітряного потоку через внутрішні MSZEF блоки збільшена до максимуму, що дозволяє в мінімальний термін очистити повітря в приміщенні від запахів і пилу.ppУ bкондиціонерах Mitsubishi Electricb присутня система аналізу реальної температури, що дозволяє максимально точно вибрати і утримувати ту температуру повітря, яка найбільш оптимальна для конкретної людини. Настінний внутрішній блок Mitsubishi Electric Design inverter має потужну систему фільтрації повітря. Вбудований в пристрій наноплатіновий фільтр, який сприяє антибактеріальної і антивірусної очищенню повітря, а також знищує запахи. Фільтр очищає повітря від хвороботворних вірусів і бактерій, зберігаючи здоровя людини. Режим Econo Cool. Відомо, що підвищення цільової температури всього на 2 C в режимі охолодження дозволяє знизити споживання електроенергії на 20. Для того щоб людина не помітив підвищення температури і продовжував відчувати себе комфортно, передбачено особливий алгоритм роботи жалюзі.ppbАвтоматична заслінка.b Горизонтальна повітряна заслінка автоматично закривається при відключенні кондиціонера. При цьому вона повністю приховує отвір подачі повітря і елементи системи розподілу повітря. Хитання горизонтальної заслінки. Завдяки режиму гойдання горизонтальної повітряної заслінки потік повітря рівномірно розподіляється по приміщенню. Автоматична швидкість вентилятора. У міру наближення до цільової температурі швидкість вентилятора внутрішнього блоку автоматично зменшується. 24х годинний тижневий таймер. Таймер дозволяє організувать автоматичну роботу системи кондиціонування протягом тижня. Для кожного дня тижня може бути задано 4 включення вимикання, а також зміна цільової температури.brp
Кондиціонер Mitsubishi Design inverter (MSZ-EF42VEW/MUZ-EF42VE)
В наявності
Артикул: MSZ-EF42VEW/MUZ-EF42VE
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 40 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 4.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.4 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 14000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.46 кВт |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55 х 28.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89.5 x 29.9 x 19.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар