|
94 570 грн
|
|
94 570 грн
|
платежі
по 47 285 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
94 570 грн
|
|
94 570 грн
|
платежі
по 47 285 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.4 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 12.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 x 55 x 28.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 92.3 x 30.5 x 25 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Таїланд |