|
112 945 грн
|
|
112 945 грн
|
платежі
по 56 473 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
112 945 грн
|
|
112 945 грн
|
платежі
по 56 473 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.9 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕг |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 41 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 45 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 15.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 800285714мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 890233307мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |