|
182 476 грн
|
|
182 476 грн
|
платежі
по 91 238 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
182 476 грн
|
|
182 476 грн
|
платежі
по 91 238 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 60 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.1 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 41 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 55 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 15.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 88 х 84 х 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 30.7 х 89 х 23.3 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |