|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div stylecolor rgb(79, 95, 111)span stylefontweight bolderMitsubishi Electric японський концерн, одне з провідних у світі підприємств в області електротехніки та відомий виробник систем кондиціонування повітря.nbspspandivdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)Виробництва, науководослідні центри та збутові компанії представлені у більш ніж 120 країнах.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)brdivdiv stylefont color4f5f6f stylespan stylecolor rgb(79, 95, 111) fontweight bolderДизайнерський кондиціонер Mitsubishi ElectricnbspspanbMSZLN35VGBMUZLN35VGbspan stylefontweight boldernbspсерії PREMIUM Inverterspannbsp це поєднання інноваційних технологій, високої продуктивності, надійності, великого набору опцій і функцій для створення комфортного клімату в приміщення.nbspfontdivdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)Внутрішній блок має прості форми суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який подібно лакофарбовому покриттю типу металік має глибинну структуру і прозорий верхній шар.nbspdivdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)В спліт системі використовується новий високоефективний і безпечний для озонового шару холодоагент, фреон R32, завдяки йому вдалося домогтися найвищої сезонної енергоефективність класу А, а також зменшити шум і вібрацію при роботі зовнішнього блоку.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)brdivdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)span stylefontweight bolderОсобливостіspandivdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)nbsp Система очищення повітря Plasma Quad Plus дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу, а також затримує дрібнодисперсні частинки PM2.5, які містяться в повітрі поблизу пожвавлених міських магістралей, підприємств або ТЕЦ. Вбудований дезодоруючий фільтр ефективно видаляє неприємні запахи.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111) Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим фільтром і бактерицидним фільтром з іонами срібла.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)nbsp Датчик 3D ISEE створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить в ньому положення людей. На цих даних засновані режими автоматичного відхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111) Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагріву. Роздільне управління повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111) Низький рівень шуму 19 дБ.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111)nbsp Установка на старі трубопроводи при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка трубопроводів.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111) При довжині фреонопровода до 7 метрів не потрібна дозаправка хладагента R32.divdiv stylecolor rgb(79, 95, 111) WiFiмодуль дозволяє управляти кондиціонером віддалено через спеціальний додаток, розроблений Mitsubishi Electric.div
Кондиціонер Mitsubishi Premium Inverter (MSZ-LN35VGB/MUZ-LN35VG)
В наявності
Артикул: MSZ-LN35VGB/MUZ-LN35VG
112 504 грн
Характеристики
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 4 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4 кВт |
| Режими роботи | нічний режим роботи |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 0.82 кВт |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 43 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 15.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55 х 28.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89 х 30.7 х 23.3 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Таїланд |
Новий відгук або коментар