|
25 869 грн
|
|
25 869 грн
|
платежі
по 12 935 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
25 869 грн
|
|
25 869 грн
|
платежі
по 12 935 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 60 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.8 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 0.79 кВт |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 45 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 6.9 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 64.5 x 54 x 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 76.9 x 26.2 x 21 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Таїланд |