|
61 189 грн
|
|
61 189 грн
|
платежі
по 30 595 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
61 189 грн
|
|
61 189 грн
|
платежі
по 30 595 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.6 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Додатково | WiFiмодуль |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 22 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 59.5 х 78(62) х 29 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 76.9 х 26.2 х 21 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 |
| Країна виробництва | Таїланд |