|
29 885 грн
|
|
29 885 грн
|
платежі
по 14 943 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 885 грн
|
|
29 885 грн
|
платежі
по 14 943 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55 х 28 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 84.2 28.1 х 21.2 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |