|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.9 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 36 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 54 х 83 х 32.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 27.9 х 79.2 х 19.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |