|
31 886 грн
|
|
31 886 грн
|
платежі
по 15 943 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
31 886 грн
|
|
31 886 грн
|
платежі
по 15 943 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 60 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.27 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.5 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.535 кВт |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 53 х 29 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 91 х 31 х 22.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |