|
54 201 грн
|
|
54 201 грн
|
платежі
по 27 101 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
54 201 грн
|
|
54 201 грн
|
платежі
по 27 101 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 75 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.4 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.6 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 96 х 70 х 39.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 110.9 x 33.1 x 25 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |