|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 1080 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Вага | 2 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 350 х 230 х 220 мм |
| Комплектація | кавник |
| Країна виробництва | Китай |