|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 1200 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Резервуар для води | 1.37 л |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.7 х 29.5 х 23.2 см |
| Комплектація | кавоварка еспресо, ложка для відмірювання й ущільнення кави, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |