|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 1200 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня води |
| Резервуар для води | 1,3 л |
| Технології | антикрапельна система |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір виробника | Червоний |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.7 х 29.5 х 23.2 см |
| Комплектація | кавоварка еспресо, ложка для відмірювання й ущільнення кави, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |