|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | розмір разових фільтрів 14 |
| Резервуар для води | 1.375 л |
| Технології | антикрапельна система |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 2.05 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.8 х 17.4 x 24.7 см |
| Комплектація | фільтр Development FW870 |
| Країна виробництва | Китай |