|
649 грн
|
|
649 грн
|
платежі
по 325 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
649 грн
|
|
649 грн
|
платежі
по 325 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ERGO |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня води |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | підігрів чашоккавника |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.85 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.6 х 18.5 х 14.5 см |
| Комплектація | кавник |
| Країна виробництва | Китай |