|
9 099 грн
|
|
9 099 грн
|
платежі
по 4 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 099 грн
|
|
9 099 грн
|
платежі
по 4 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KitchenAid |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 1100 Вт |
| Особливості | зйомний багаторазовий фільтр |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 3.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.4 х 34 х 18.2 см |
| Комплектація | фільтр Development FW870 |
| Країна виробництва | Китай |