|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Відсутній |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | вмикач з ledпідсвічуванням |
| Резервуар для води | 0.5 л |
| Технології | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 1.11 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 21 х 17.2 см |
| Комплектація | кавник |
| Країна виробництва | Китай |