|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня води |
| Резервуар для води | 1,25 л |
| Технології | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.9 х 25.7 х 21.6 см |
| Комплектація | кавоварка еспресо, ложка для відмірювання й ущільнення кави, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |