|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 1100 Вт |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 29 х 27 см |
| Комплектація | Знімний резервуар для води |
| Країна виробництва | Китай |