|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sencor |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 2,2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 21 х 21 см |
| Комплектація | тримач фільтра |
| Країна виробництва | Китай |