|
7 580 грн
|
|
7 580 грн
|
платежі
по 3 790 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 580 грн
|
|
7 580 грн
|
платежі
по 3 790 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Аклас |
|---|---|
| Артикул | 00130263 |
| Тип механізму | Релакс |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 60 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 76 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Білий |
| Маса крісла | 23 кг |
| Країна виробництва | Китай |