|
5 600 грн
|
|
5 600 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 600 грн
|
|
5 600 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Аклас |
|---|---|
| Артикул | 06155 |
| Максимальний зріст користувача | 180 см |
| Максимальна висота сидіння | 60 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 79 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Пластик |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 28 кг |
| Країна виробництва | Китай |