|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Аклас |
|---|---|
| Артикул | 00160345 |
| Тип механізму | Anyfix (без качання) |
| Матеріал роликів | Пластик |
| Максимальний зріст користувача | 180 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 74 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 14.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |