|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD18YC06GF |
| Тип механізму | Conventional Tilt |
| Налаштування підлокітників | 4D Wash System |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 56 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 84 см |
| Матеріал покриття | льон |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 27.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |