|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD12XLLA01GBF |
| Тип механізму | газліфт |
| Максимальний зріст користувача | 210 см |
| Максимальна висота сидіння | 56 |
| Максимальне навантаження | 200 |
| Висота спинки | 87 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 28.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |