|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | ADWY01BBB |
| Тип механізму | Метелик |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | прогумовані вставки на ручці |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 135 см |
| Матеріал покриття | Сітка |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Сірий |
| Маса крісла | 20 кг |
| Країна виробництва | Китай |