|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aula |
|---|---|
| Артикул | 6948391286211 |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 4DMNG |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 60 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 91 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 21 кг |
| Країна виробництва | Китай |