|
6 450 грн
|
|
6 450 грн
|
платежі
по 3 225 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 450 грн
|
|
6 450 грн
|
платежі
по 3 225 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Barsky |
|---|---|
| Артикул | SD15 |
| Тип механізму | тілт |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Прогумовані колеса |
| Максимальний зріст користувача | 180 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 75 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Пластик |
| Колір оббивки | Чорний |
| Маса крісла | 20.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |