|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cougar |
|---|---|
| Артикул | EXPLORE ROYAL ASH F |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 85 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір оббивки | світлосірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 21.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |