|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cougar |
|---|---|
| Артикул | Fidom Gray |
| Налаштування підлокітників | 1D0J9E9 |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 103 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 38 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |