|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongRGBпідсвічуванняstrongppstrongЕргономічна форма та спортивний дизайнstrongbr Розроблена фахівцями з ергономіки система посадки дозволить не відчувати дискомфорту навіть під час тривалих віртуальних битв.ppstrongПідставка під ногиstrongppstrongМяка та міцна екошкіраstrongbr Перебуваючи в цьому кріслі ви не будете відчувати дискомфорт при будьякій температурі завдяки цьому сучасному та практичному матеріалу.ppstrongІдеальний комфорт протягом дня, підходить для дому й офісуstrongbr Завдяки спеціальній конструкції, протестованій у різних умовах, підходить як для офісного так і для домашнього використання.ppstrongЕфектний ігровий дизайнstrongbr Яскравий і стильний дизайн пасує будьякому інтерєру та дозволить з одного погляду розпізнати ігрову спрямованість крісла.ppstrongСприяє поліпшенню кровотоку та підтримує поставуstrongbr Розроблений і протестований фахівцями ігровий кокпіт не просто є вашим помічником під час роботи або відпочинку, але і піклується про ваше здоровя.ppstrongСталева рамаstrongbr Металеві дуги та зєднання використовуються для підвищеної міцності крісла.ppstrongКомфортне сидіння з регулюванням висотиstrongbr Дозволяє налаштовувати висоту крісла для використання в різних умовах і для користувачів різного зросту.ppstrongНаявність кишені на задній спинці крісла для зберігання АКБ, в якому захований USBкабель для ввімкнення підсвічуванняstrongppstrongДовжина вбудованого кабелю 0,8 м ( 5)nbspstrongp
Крісло ігрове Defender Watcher RGB White (64336)
В наявності
Артикул: 64336
6 545 грн
Характеристики
| Бренд | Defender |
|---|---|
| Артикул | 64336 |
| Тип | Крісло для геймера |
| Налаштування підголівника | Є |
| Матеріал роликів | Пластик |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 50 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 80 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 17.3 кг |
| Вага | 17.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар