|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GamePro |
|---|---|
| Артикул | GC575FB Size L Fabric BlackRed |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | прогумовані вставки на ручці |
| Максимальний зріст користувача | 185 см |
| Максимальна висота сидіння | 54 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 135 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Червоний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 18 кг |
| Країна виробництва | Китай |