|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X2309 Fabric Gray |
| Тип механізму | тілт |
| Налаштування підлокітників | 1D0J9E9 |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 65 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 82 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 20.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |