|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X2534F Fabric Black |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 1D0K9AA |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 62 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 82 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 22.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |