|
6 599 грн
|
|
6 599 грн
|
платежі
по 3 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 599 грн
|
|
6 599 грн
|
платежі
по 3 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X2565 BlackBlue |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Прогумовані колеса |
| Максимальний зріст користувача | 185 см |
| Максимальна висота сидіння | 50 |
| Максимальне навантаження | 125 |
| Висота спинки | 82 см |
| Матеріал покриття | Велюр |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Синій |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 23 кг |
| Країна виробництва | Китай |