|
5 299 грн
|
|
5 299 грн
|
платежі
по 2 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 299 грн
|
|
5 299 грн
|
платежі
по 2 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X27491 Fabric GrayBlack Suede |
| Тип механізму | Anyfix (без качання) |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Пластик |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 54 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 79 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 21 кг |
| Країна виробництва | Китай |