|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbІдеальна ігрова формаbbrТримайте суперників у зоні поразки, перебуваючи в зоні комфорту з Razer Iskur ергономічним кріслом, створеним для хардкорної гри з ідеальною поставою. Коли справа доходить до підтримання комфортної посадки, Razer завжди готові допомогти.ppbЕргономічна система поперекової підтримкиbbrНа відміну від більшості ігрових крісел, у яких поперекові подушки зміщуються з часом або стандартно зафіксовані без можливості регулювання, Razer Iskur забезпечує максимальний комфорт нижньої частини спини за допомогою вбудованої, повністю регульованої поперекової підтримки, яка відповідає природному вигину хребта та створює ідеальну посадку для максимального комфорту у ігрових марафонах.ppbБагатошарова екошкіраbbrЦе ергономічне ігрове крісло обтягнуте матеріалом, який не тільки приємний на дотик, але й щільніший і довговічніший, ніж стандартна поліуретанова шкіра. Це робить його більш стійким до пошкоджень, що виникають внаслідок довгих годин щоденного використання.ppbНаповнювач із піни високої щільностіbbrДля ідеального балансу підтримки та комфорту Razer Iskur використовується мякий щільний наповнювач, який забезпечує кращу ергономіку, рівномірно розподіляючи вагу тіла.ppb4D ПідлокітникиbbrНасолоджуйтесь можливістю налаштувати підлокітники під себе їх можна регулювати вгору і вниз, вперед і назад, ліворуч і праворуч, а також повертати всередину або назовні.ppbРозроблено для турботиbbrЦе ергономічне ігрове крісло з посиленим сталлю корпусом, підлокітниками і колісною базою може витримати вагу до 180 кг і ідеально підходить для геймерів зі зростанням 180208 см. Також має кут нахилу, що змінюється, що дозволяє використовувати крісло для відпочинку.ppbПідголовник із піни з ефектом памятіbbrRazer Iskur поставляється з підголовником з дуже щільної, але податливої піни з ефектом памяті, яка набуває форми вашої голови, забезпечуючи необхідну підтримку та комфорт.p
Крісло ігрове Razer Iskur V2 Fabrick (RZ38-04900300-R3G1)
В наявності
Артикул: RZ38-04900300-R3G1
26 999 грн
Характеристики
| Бренд | Razer |
|---|---|
| Артикул | RZ3804900300R3G1 |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 4DMNG |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 54 |
| Максимальне навантаження | 136 |
| Висота спинки | 85 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 36 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар