|
17 459 грн
|
|
17 459 грн
|
платежі
по 8 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 459 грн
|
|
17 459 грн
|
платежі
по 8 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 256 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 25 стхв |
| Місткість лотка паперу | 50 аркушів |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Сумісний оригінальний картридж | W2220A |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Розміри | 254 мм |
| Вага | 13.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 |