|
4 779 грн
|
|
4 779 грн
|
платежі
по 2 390 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 779 грн
|
|
4 779 грн
|
платежі
по 2 390 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AIWA |
|---|---|
| Артикул | MW202DG BK |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | захист від дітей (блокування приладу) |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, відстрочка старту, Швидка розморожування, Cистема рівномірного розподілу мікрохвиль, Експрес приготування, Послідов |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 26.1 см |
| Глибина | 35.1 см |
| Ширина | 45.5 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |