|
3 049 грн
|
|
3 049 грн
|
платежі
по 1 525 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 049 грн
|
|
3 049 грн
|
платежі
по 1 525 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | WOEGR820B |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Режим без звуку |
| Функції | Захист від дітей, Гриль, Розморожування за вагою, Експрес приготування, Автоприготування, комбі, Швидке розморожування (за часом), режим ECO, Годинник |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 В |
| Комплектація | Решітка для гриля, інструкція, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 26.3 см |
| Глибина | 35.3 см |
| Ширина | 45.6 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |