|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbМікрохвильовий режим та види нагрівуbpulliМаксимальна потужність 800 ватlili5 рівнів потужності 90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт, 800 ВтliliОбєм мікрохвильової печі 20 літрівliulpbДизайнbppКорпус мікрохвильової печі із нержавіючої сталі. Чорні двері зі скла. Внутрішнє покриття робочої камери емальppbКомфортbppulliПоворотний перемикачliliЕлектронне управління зручне та легкеliliОсвітлення світлодіодні лампи електронні годинникиliliСкляна тарілка обертається, 27 смliliВаріант навішування дверей ЛіворучliliКнопка відкриття дверцятliulp
Мікрохвильова піч Bosch FFL020MS1
В наявності
Артикул: FFL020MS1
4 799 грн
Характеристики
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | FFL020MS1 |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостоячий |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 шт. |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | скляні дверцята |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 12,488 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар