|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | FFL020MW0 |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне меню |
| Функції | Розморожування, Очищення |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, інструкція, гарантійний талон |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 34.5 см |
| Ширина | 44.2 см |
| Вага | 11,983 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |