|
5 399 грн
|
|
5 399 грн
|
платежі
по 2 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 399 грн
|
|
5 399 грн
|
платежі
по 2 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | FFL023MW0 |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Годинники |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Функції | Блокування приладу, Розігрів, Автоприготування, Налаштування годинника, таймер, Швидке розморожування (за часом), Авторозморожування (за вагою), Експр |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 34.5 см |
| Ширина | 44.2 см |
| Вага | 11.9 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |