|
22 009 грн
|
|
22 009 грн
|
платежі
по 11 005 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 009 грн
|
|
22 009 грн
|
платежі
по 11 005 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Артикул | KMFE264TEX |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 325 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | решітка для гриля |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | Гриль, Режим мікрохвилі гриль, Мікрохвилі, SteamPot для готування на пару |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 459 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 50 х 45 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |