|
12 634 грн
|
|
12 634 грн
|
платежі
по 6 317 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 634 грн
|
|
12 634 грн
|
платежі
по 6 317 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Артикул | LMS2203EMK |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Функції | Гриль, Режим мікрохвилі гриль, Мікрохвилі, SteamPot для готування на пару |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 38.8 см |
| Глибина | 34.7 см |
| Ширина | 59 см |
| Вага | 18 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 38 х 35 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 місяців |