|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ERGO |
|---|---|
| Артикул | EM2365 |
| Об'єм камери | 23 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Функції | Гриль, Режим мікрохвилі гриль, Мікрохвилі, SteamPot для готування на пару |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | мікрохвильова піч, скляний піддон, пластикова платформа, інструкція, гарантійний талон |
| Висота | 28.1 см |
| Глибина | 39.8 см |
| Ширина | 48.3 см |
| Вага | 13.6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |